Nov 25 2007

Profile Image of darina
darina

Sobotní deník 25.11

Posted at 2:29 am under Novinky

26.11 Je půl třetí ráno, nevím, jestli ostatní spoluhráčky ještě kalí, nebo ne. Nikdo nedpovídá na sms, ale jestli jste zakalily,tak pak někoho poprosím o zhodnocení akce.Dobrou! 

26.11 Honorář za moderování jsem odmítla, přišlo mi trapný zkásnout 5 tisíc, když všechny z organizačního výboru i plesu znám. Tak jsem starostovi řekla, jestli by nemohl dát sponzorskej dar kralupskejm volejbalistkám. Byl nadšenej a řekl, že něco přidá. Možná ho i pozvu na příští domácí zápas. takže plodnej večer.  

26.11 Nová hráčka se jmenuje Anička, hrála v Hradci ligu, do Kralup přišla za klukem a volejbal ji chybí. Výška akorát, post smeč/účko. Do základu, na zápasy, do kolektivu se necpe, ale ráda by trénovala. Sympatická je, jestli ji to alespoň trochu jde i na hřišti, musíme jí čapnout. 

26.11 Na plese jsem totiž sehnala prachy a novou hráčku! 

26.11 Moderovala jsem ples Kralup- abych se přiblížila slovníku vás mladých :-) musím to okomentovat slovy:Fakt hustý! Třeba uvádět Standu Hložka  a tvářit se u toho nadšeně, to je těžší, než sejít se s Kikou, či Bárou u krátký střelby….Ale co to sem cpu? Uvidíte výše. 

25.11 Btw, Káča má zítra svátek! Všechno nejlepší kápo.

25.11 Káča měla sice v posledním setu záchvat přísnosti, ale my chápeme, že to bylo kvůli tomu, abysme měli nad sebou nějakej bič a stejně, tě, Kačenko máme rádi.

25.11 Vyhrály jsme dvakrát 3-0 nad Tuchlovicema s prstem v nose. Nikdo nehrál to, na co měl, ale technicky to nevypadalo špatně-hezké útoky atd. Pohyb v poli tragický, ale nikdo to vysloveně nepokazil, nebo nesabotoval. Kika měla solidní sérku na servisu, samý esa, a tradičně i Lenka.  

25.11

Stalo se z volejbalového hlediska hodně věcí, tak popořadě.

No responses yet

WordPress database error: [Table 'vkkralupy.wp_comments' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_comments WHERE comment_post_ID = '12' AND comment_approved = '1' ORDER BY comment_date

Comments are closed at this time.

Trackback URI |