Nov 23 2007

Profile Image of darina
darina

Novější novinky

Posted at 2:25 pm under Novinky

22.11

Dejve, děkujem. Myslím to upřímně.  
 

19.11

Dejv se po minipauze zase vrací k tréninkům. My jsme si oddechly, tréninky jsou super a zároveň jsme si potvrdily, že bez nás nemůže bejt (teda hlavně bez některejch?)  

19.11

Zase mě sliboval ten týpek na benzínce, že přijde. Tentokrát u toho byla i Eliška, ta to potvrdí (a nepřímo i Pája, ale ta hlídala auto zevnitř). Musíme shánět fanoušky!!!! 

17.11

A abyste nepřišli o obvyklý komentář, tak zástupce šéfredkatora paní Doc. Phdr. Eliška Pacholíková, Phd. Zhodnotila zápas takto:

Dneska vas holky moc chvalim,az na male vypadky si myslim ze sme hrali hezky!!Kika i pres velkou bolest zad a nase prijmy moc na sako,hezky nahravala,Luca,ktera po Misi vyronu zacala hrat blok,mela moc hezky jednicky,skoro jim poskodila parkety,Lenka mela taky moc dobrou formu a Jita ukazala svou silnou stranku a to jeji prudke smece!!Sice podani nam moc nesly,ale to nevadilo!!Bylo to supr a ja sem se bavila,hlavne na lavicce s Petulou!! Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.A pristi vikend porazime doma dalsi z nasich souperu!!hura na to!Pa Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

PS:Po tak fundovaným komentáři myslím, že by to měl Robert Záruba zabalit?.Eliško, tobě jde nejen volejbal. Jsi multitalent!

17.11 Mezinárodní den studentů a boje za svobodu a demokracii

?většina z nás strávila dvojzápasem v Mělníku. Já ne, tak jen výsledkově: dvojvýhra 3:0 a 3:1

No responses yet

WordPress database error: [Table 'vkkralupy.wp_comments' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_comments WHERE comment_post_ID = '11' AND comment_approved = '1' ORDER BY comment_date

Comments are closed at this time.

Trackback URI |