Mar 10 2008

Profile Image of darina
darina

16.3 Rakovník padl

Posted at 11:02 pm under Uncategorized

Na posledním domácím (dvoj)zápase v téhle sezóně jsme si opravdu pošmákly. Přijel první Rakovník, při rozcvičování se nám jeho hráčky snažily rozmlátit všechny parkety v okolí třímetrový lajny svýma smečema a hřebíkama a tak jsme čekaly další zářez. Jenže se mi potvrdilo pravidlo, že ten kdo vypadá děsně tvrdě při rozcvičování, v zápase kouše mnohem míň (viz můj příklad:-)))

Rakovník se zlepšoval postupně, ale začátek nic moc, takže než se snažil rozkoukat, prohrával 0:2 na sety. Bylo jich sedm, takže na žádnou velkou taktiku nebo střídání neměly prostor. třetí set byl od nich lepší, ale vyhrály jsme těsnou koncovku 25:23. Slečny a paní z Rakovníku se sice cítily ukřivděně, že ten poslední bod (útok podle rozhodčího do pásky, podle nich do bloku) byl neregulérní, ale já mám svědomí čistý, mě se míč nedotkl. Co se týče druhé poloviny dvojbloku- Báry- té se budete muset zeptat samy.

Každopádně výhru v 1.zápase to neovlivnilo, Rakovník byl v tu chvíli horší.  Možná by se jen změnilo skóre. Takhle to bylo 3-0.

O přestávku jsme pokecaly s diváky. Přišel zas kompletní fanclub Lucie. Lůco, jsou perfektní, ale není jich málo? Ještě nějaký do příští sezöny zblbni! Dokonce se dostavil Ládin, i když duchem možná nebyl v hale, jeho tělo tam bylo. Taky tam byla “paní” od Kačenky, co dělala v únoru nepřístojnosti na lávce,ale já jsem se rozhodla ji ušetřit a kompromitující matroše na web nedávat. “Paní” si přinesla s sebou i druhou malou “paní”. Pan Dvořák zase malýho Dvořáčka , možná že nám roste druhá generace fanoušků. Přímo na lavičce nás poctila svou přítomností těžce nemocná Péťa, která se oklepala z toho, že momentálně nemůže hrát voliš a našla si novou funkci mojí módní policie. Jsem tak hrrrrrrrrrrozně ráda Péťo, že to děláš:-))) Jo a taky jsem se dozvěděla, že kolem Třebusic už nejsou JENOM modrý pytle,ale taky sajrajt z ostříhaných stromů. Super! Jen tak dál…

Druhý zápas byl dramatičtější, poněvadž Rakovníku dorazila se zpožděním jeho forma a my s ním začaly mít docela problémy. Ale byly unavenější a otrávenější, tak jsme to nakonec zvládly. Ale byl to super zápas, kterej rozhodl až tie-break a…světě div se…my taky jednou v sezóně jeden tie-break vyhrály!!!!

Howgh.  

Vsuvka z 10.3 

Óda na modré pytle

Tak jsem konečně viděla tu lokalitu, kde bydlí naše nejlepší, nejzkušenější a nejoblíbenější hráčka (a trenérka) Kačenka. Musím říct, že před tím, jako bych nežila. Až teď se mi otočil život o 180 stupňů. Například ten malebný prvek krajinné architektury v podobě modrých igelitových pytlů naplněných odpadky v každé škarpě v okruhu 20 km od místa jejího bydliště…..dokonalost sama. Tak mě napadá jedna neodbytná myšlenka. Má ta Kačenka vůbec popelnici? 

No responses yet

WordPress database error: [Table 'vkkralupy.wp_comments' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_comments WHERE comment_post_ID = '23' AND comment_approved = '1' ORDER BY comment_date

Comments are closed at this time.

Trackback URI |