Feb 24 2008

Profile Image of darina
darina

Posted at 9:50 pm under Uncategorized

24.2

Nejdřív zhodnotím Komárov po volejbalový stránce. Budu stručná, protože o volejbal tam sice šlo,ale až ve druhým plánu. Každopádně když je v jednom setu vydrtíme 25:7, tak dál nemůžeme prohrát! Proč to? 1.Servis - někdo ho má slaboučkej (já), nekdo sice tvrdej, ale přesně do ruky ( většina ostatních). 2. Příjem - hrůza, Bára to honila neustále na trojce, takže taky neustále hrála z hlavního kůlu. (Útok celkem fajn, ale tím, že jsme hrály pořád přes smeč, byl docela čitelnej). 3.Bloky-když nezablokujem, není to tak zlý, ale když si to od vlastních bloků neustále házíme pod nohy, nebo do autu, body u soupeře narůstaj. 4.Přes občasný velký výpadky si myslím, že v globálu to nebyla od nás, ani od nich špatná hra. Mě se to celkem i líbilo.

NICMÉNĚ…..

…kvůli vycházce domovu mentálně slabších seniorů na tenhle zápas to nakonec  byla fraška. Stejně jako loni, stejně jako na podzim u nás doma (kdy se takovej kliďas, jako Bohouš Kotraba málem popral). Bohužel jsem jejich imbecilitu snášela jen osm setů. Tímto se vám omlouvám, měla jsem se v tom devátým prostě nechat vystřídat a odjet do práce. Nerada někomu neznámýmu tykám a už vůbec nerada nadávám. Na druhou stranu na toho pána, co na nás pusou hrnul ten svůj duševní průjem, ty slova docela seděly.

Pro ty, kdo tam nebyl: z pátku na sobotu se asi radikálně změnily pravidla volejbalu, až na to, že my o tom nevěděly, ani holky z Komárova a ani rozhodčí. Například jeho výkřik “ty vole, libero nahrává v trojce”, poté, co nahrávala Eva bagrem, mě docela dostal. Chudák Móňa v (V MODRÝM DRESU, ZATÍMCO MY OSTATNÍ VČETNĚ EVY HRÁLY V ČERVENEJCH) si celej zápas myslela, že hraje libero a  ono asi ne…. Nebo další jeho glosa”Hráli čtyřikrát”, poté co nejdřív blokařka tečovala a poté se hrálo dál,mě přišla jako totální provokace. Do třetice-řvát přešlap. když se Lenka rozebíhá na smeč z trojky a ještě ani neudělá prostřední krok z klasickýho volejbalovýho tříkrokovýho rozběhu- to je slušná dávka věšteckýho taklentu. A takovech jeho mentálních zvratků bylo víc,ale škoda o nich mluvit. Každopádně jeho neuctivej komentář naší hry, nebo třeba Katčina střídání, či time-outů - to je na stížnost někomu ze svazu.

Mrzí mě, že jsem se nechala vytočit,ale bohužel to, co mi vadí strašně, je lidská blbost a hlavně neopodstatněný sebevědomí  lidí se záporným IQ. O Komárově se mezi ostatníma (mluvila jsem s holkama z Příbrami, Rakovníka a Mělníka) vyprávěj legendy. Já na to kašlu, příště tam nejedu. Snad vás bude dostatek, ale s mentálníma invalidama z věkový kategorie 60+ se už v životě hádat nechci. Stačí, že jsem se takhle hloupě  chovala v sobotu.

Tak…..

…. snad abysme si spravily chuť s tím Mělníkem, ne?

No responses yet

WordPress database error: [Table 'vkkralupy.wp_comments' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_comments WHERE comment_post_ID = '21' AND comment_approved = '1' ORDER BY comment_date

Comments are closed at this time.

Trackback URI |