Oct 21 2008

Profile Image of darina
darina

20.10.2008 Příbram s jedním setem

Posted at 8:59 pm under Uncategorized

Jeden set. Hned ten první. Přesně tolik dostala Příbram a pak si neškrtla. Ze začátku to vypadalo na slušnej debakl, protože Káč nějak zapomněla, že máme dva time-outy a první vzala za stavu 9:0 pro Příbram. Pak jsme se trochu vzmátožily a dotáhly to do přijatelnějšího skóre. No a pak následoval jeden vyhranej set s Eliškou na nahrávce a exhibice pana rozhdočího z extraligy kadetek. Tak jsem ho nabonzovala jeho nadřízenýmu a byl klid. S Elí jsme to dohrály a vyhrály 3:1.

Druhej zápas jsme byly rozjetý, sice občas jsme si daly v poli šlofíka jako obvykle, ale útok byl slušnej. Tak jsme vypustily z klece Terku a ono to šlo! S Terkou jsme je smázly 3:0 a byl klid.  Servis za jedna mínus, útok za jedna mínus, bloky za jedna mínus, pole za jedna, bojovnost za jedna s hvězdičkou. Šlo to Lůce na smeči, Monika byla v poli perfektní  a my jsme s Evou párkrát zablokovaly.

Odpoledne jsem strávila s v kukuřičným poli, páč Káč netrefila na benzínku, podvečer jsem strávila u mistrů extraligy z Budějc. Jejich volejbal s Libercem byl skoro tak dobrej, jako ten náš.

Večer měla Elí pařbu. Káč s paní a Gábinou lily šampus, Terka se furt smála a nabízela konta u Raiffaisen bank, Eva se krčila v koutečku, prostě klasika. Narozeniny Elí se povedly a byly taková hezká tečka. Tečka.

No responses yet

WordPress database error: [Table 'vkkralupy.wp_comments' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_comments WHERE comment_post_ID = '31' AND comment_approved = '1' ORDER BY comment_date

Comments are closed at this time.

Trackback URI |