Jan 20 2008

Profile Image of darina
darina

19.1

Posted at 9:38 am under Uncategorized

Tak a máme novej rok 2008. Doufám, že se vám v něm všem zadaří! A taky máme novou půl sezónu. Doufám, že se ze čtvrtýho místa vyplazíme kamkoliv výš….

První krok k vyšším místům jsme o víkendu teda moc neudělaly. Dvakrát prohra v Příbrami, ale dvakrát těsná. Škoda. Hrajeme hezky, nikdo to tam neodchodí, všichni se snaží,ale žádnej zoufalej boj o lepší výsledek. Nedáme se sice zadarmo,ale když se ten duhej rve, tak jsme to my, kdo první odstoupí.

Na druhou stranu- mluvila jsem mezi zápasama s Příbramí a na duely s náma se těší. Hraje se jim s náma dobře a vypadá to i jako volejbal. (Ne sice vždycky, ale to sem tahat nebudeme)

Byl se na nás podívit i Filip Rejlek- bejvalej univerzál Liberce, reprezentant, kterej je momentálně někde ve Francii (jsem líná si ověřovat kde) a vydržel až do konce, takže úspěch.

Jinak kromě hry se tradičně povedlo i pár jiných zářezů na pažbě. Už víme, že Lenčin brácha není panna. Že Bára má hrozně těžkej akademickej život. Že já se neumím trefit rukou do tak velký díry, jakou je otevřenej kufr Eliščiny volkswagena, že Kika má pěkný prádlo, že Kačneka si narazila …kačenku a taky, že Eliška už je tak líná zvedat při hře ruce, že radši hlavičkuje….

Možná bysme se taky měly složit na GPSku, protože se posádce volkswagenu ve složení Eliška, já, Bára, Móňa, Pavlínka podařilo zase obkroužit celou Prahu, než jsme se z ní vymotaly ven:-)

A poslední veledůležitá informace:Bára má ten svůj vysněnej školní atlas. Půjčila jí ho Pavlínka. Už můžeme holky, všechny klidně spát. 

No responses yet

WordPress database error: [Table 'vkkralupy.wp_comments' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_comments WHERE comment_post_ID = '18' AND comment_approved = '1' ORDER BY comment_date

Comments are closed at this time.

Trackback URI |