Nov 29 2007

Profile Image of darina
darina

Posted at 9:49 am under Novinky

9.12 

No a furt tady ještě nebyly ty vánoce, tak koukejte si všichni napsat do diáře 22.12, poněvadž to je vánočka a my na ní všechny samozřejmě půjdeme….

9.12

Jsme 4. v tabulce. Jsme děsná charita-Komárovu, Příbrami jsme daly zápasy úplně zadarmo….Je čas adventu a čas přemítání. Tak se sakra všichni zamyslete proč (včetně mě)  a na jaře všem nakopeme prd…elky!!!!! 

8.12

Dařilo se smečařkám-Lence a Lucce. Druhá jmenovaná dala dokonce podání, takže už nebude mít žádnou výmluvu.  

8.12 

Jinak to byl zápas skoro sváteční, protože přišel Dejv. Zrovna v době, kdy jsme hrály děsně, ale Jiřík na klíně ho vyklidnil, takže se vůbec nerozčiloval. Což se mu teda divím… 

8.12

Benešov dvakrát poražen. Aby taky ne. Hráčky Benešova sice hrály dobře v poli, bohužel pro ně si víc všímaly rádobyšpatného postavení a pochybných tečí atd, komentovaly a tím pádem nestíhaly hrát. Jo, kdyby se staraly o sebe, tak nás třeba smázly, jak Komárov, protože styl měly podobnej. Útok za nula, bojovnost a hra v poli za sto.

8.12

Kralupy-Benešov-až na Kaštánka (kterej se ovšem řádně omluvil) slušná účast. Dokonce přišel i “vyroněný kotník Míša” a hrál! I když ne tolik jako ostatní dvě blokařky(takže Eva a já), protože jsme si přitáhly fanoušky a to se hrát musí. Takže poučení pro Míšu pro příště: Vyprav si vlak s fanclubem z toho tvého venkova a my budeme mít smůlu:-)

2.12 A taky budou brzo vánoce…Taky se těšíte tolik, jako já?  

2.12 Abych dnes nekončila tak pesimisticky- měly jsme tam momenty jak do rubriky konkurenční televize “Borec na konec”. Třeba Kika blokující hráčku na hlavním kůle o několik desítek cm vyšší to by byl slušnej úlovek. Nebo Móňa jako sedmý hráč v poli, i když pro tenhle fígl neměl rozhodčí moc pochopení :-) Pár vykrývek Kaštyho v poli a hlavně taky fotbalová nožička ke konci druhýho zápasu, kterou zachránila míč prakticky nad palubovkou-to bylo masíčko.   

2.12  Trochu jsem popřemýšlela o včerejšku- proč se nacházíme na 4. místě, když bychom mohli všechny strašně zbít 3:0 a jít domů. Máme dobrej kolektiv, všechny  jsme na tom celkem dobře technicky. Lavička vyrovnaná. Ale přijde mi, že koeficient bojovnosti je u některých na nule. A taky bez trenéra, nebo alespoň někoho, kdo se dívá na hru zvenčí, je to těžký.

1.12 Rakovník - 2 x prohra…zahrály jsme si dobrej volejbal s příjemným soupeřem, navíc i před publikem (světě div se!). Škoda jenom, že jsme měly na to, je porazit. A to nejenom v tie-breaku prvního zápasu.   

28.11

Na tréninku se objevila nová tvář-Anička. David toho hned využil a hrál přísnýho:-) Výběr cvičení byl klasika, jako vždycky, ale to hodnocení David dělala hooodně přísně. Ale vlastně to je dobře, poněvadž nás čeká zápas s prvním na jeho hřišti-Rakovníku a to bude asi pěkný masíčko….

28.11

Tak další člověk reprezentoval kralupský volejbal v zahraničí. Po Davidovi (MS železničářů v Rusku) a mě (Mistrovství Británie) taky Evča (blíže nespecifikovaná mezinárodní volebalová akce v Itálii). Ale když si vezmu naše neustálá vítězství na turnaji v Dánsku, tak jsme vlastně všechny reprezentantky….

28.11

Péťa poslala fotky z plesu, v současnosti se pracuje na jejich vlípnutí n aweb. Vydržaj pianjner, blondýně to editování nejde tak rychle…

No responses yet

WordPress database error: [Table 'vkkralupy.wp_comments' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_comments WHERE comment_post_ID = '13' AND comment_approved = '1' ORDER BY comment_date

Comments are closed at this time.

Trackback URI |