Nov 10 2008

Profile Image of darina
darina

10.11 Lysá+Zdice report

Posted at 7:53 am under Uncategorized

Tak jsem si nějak myšlenkově schrupla.Měla jsem moc práce a nechtělo se mi psát po minulým dvojzápase report, tudíž teď tak činím. Zase jsme museli do Kostomlat, abysme sehrály zápas s Lysou. Píšu sehrály s ypsilonem na konci, protože David tentokrát nejel. možná to některým hráčkám chybělo, protože jsme hrály dvakrát tie-break s týmem, se kterým by se nám to stát nemělo. Nemluvě o tom, že jednu koncovku jsme navíc prohrály. Může za to chaos na hřišti. I když myslím, že se Kačka snažila vše vysvětlit. No nic, stane se.  

Pak přišel další týden a s ním zahraniční posila. Regine z Německa. Ta nám zvyšuje výškový průměr na tréninku o pár centimetrů.Ale to by asi zvýšil každej, kdo by k nám přišel. V tomhle jsme trochu atypickej volejbalovej tým. I hope Regine could play with us. I will try to ask  Czech volleyball federation, but may be it will be very difficult to manage it. We´ll see.

No a pak přišel první domácí zápas. Přišlo se na nás podívat asi 200 bývalejch nahrávaček´a nahrávalo účko Eliška. V tom defilé chyběla snad jen Róza a Kýsa. Čo sa dá robiť. Ale Eliška má smůlu, že je takovej zas…ej talent. Ty nahrávky jí šly. Nám to sice moc nešlo, ale naštěstí to nebylo poznat, protože Zdice nehrály. Takže gut a dvě výhry.

No responses yet

WordPress database error: [Table 'vkkralupy.wp_comments' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_comments WHERE comment_post_ID = '32' AND comment_approved = '1' ORDER BY comment_date

Comments are closed at this time.

Trackback URI |